<<  Kurumsal Kimlik  >>
 
AKBULUT HAFRİYAT; 2000 ılından günümüze hafriyat nakliyat hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız; bunu kurum kültürü haline getirmek için hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Hizmetlerimiz;

Derin ve yüzeysel kazı, kanal kazıları, iletişim ve enerji kablolarının döşenmesi, baraj ve gölet inşaat saha kazıları, tesviye, dolgu sıkıştırma, inşaat alanı temel kazıları, fabrika sahası hazırlama, alan düzeltme ve tesviye, su havuzu kazıları, bina yıkım, apartman yıkım, iş merkezi yıkım ve molozların taşınması gibi hafriyat ve inşaat faaliyetlerinden oluşmaktadır.


Geçmişten gelen tecrübe ve birikimimizi günümüze kadar taşıyıp kaliteli hizmet anlayışımızı ve iş ahlakımızı, sizlerden aldığımız güçle faaliyetimize devam ediyoruz.

Vizyonumuz;


Sektörün ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilecek hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak
 

 

AKBULUT
Hafriyat & Nakliyat
 
.
.